0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Polecamy:

Ginekolog Wroclaw

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie problemy, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.